Přihlašte se k newsletteru Vládi Šundy a získejte přístup k neveřejným nabídkám online kursů, webinářů a hodnotnému obsahu ZDARMA, jako např.

Manuál:

8 kroků, jak přitáhnout lidi na koncert.

Jste muzikant nebo začínající pořadatel?

Vyzkoušejte pár osvědčených postupů, jak přitáhnout více lidí na koncert. Stačí zadat e-mail a stáhnout si manuál.

Neveřejné nabídky a hodnotný obsah, jako např.: 8 Kroků, jak přitáhnout lidi na koncert, obdržíte skrze e-mail zdarma několikrát do měsíce. Zadáním e-mailu udělujete souhlas k zaslání newsletteru Vládi Šundy na 5 let, z odběru se můžete kdykoli odhlásit. (Více o ochraně údajů)

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

“ Byl jsem pozván jako účinkující na 4.Písničkářský Orfest, pořádaný 16.5. Vladimírem Šundou a jeho týmem, za podpory obce Odolena Voda, ve vinárně Dobré časy. Už před příjezdem jsem byl mile překvapen výbornou pořadatelskou přípravou a perfektní organizací. Po příjezdu jsem byl znovu mile překvapen hezkým prostředím a nekuřáckým pojetím akce a nakonec jsem byl do třetice mile překvapen dobrou diváckou návštěvou. Hrálo se výborně. Takové vydařené koncerty vám může leckterý pražský klub závidět. Přeju, ať se daří i do budoucna“. www.bandzone.cz/petrkadlcek

Petr KadlčekMuzikant - Zakládající člen kapely Natural a autor hitu "JÁ NA TO MÁM"

Milý Vláďo, moc ti děkuju za tvůj manuál. Je v podstatě velmi jednoduchý, ale vše, co v něm uvádíš, je to svatá pravda. A já šla tak nějak proti zdi, respektive jsem vyhledávala ty "kotelny" a brala si to osobně a chtěla skončit s hraním :-D:-D:-D. Takže mockrát děkuji za sebe i za svou kapelu Jinotaj. Přeju vše dobré v muzice i v životě, ahoj Kamila a Jinotaj:-D"

Kamila Škvrnovámuzikant

© 2017 sundik.mioweb.cz